jeż - Baza jeży na Ursynowie. Zgłoś siedlisko

Urząd Dzielnicy Ursynów stworzy bazę jeży w dzielnicy. Mieszkańcy mogą zgłaszać miejsca bytowania ssaków m.in. do Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115.

„W związku z licznymi pytaniami mieszkańców dotyczącymi możliwości zgłoszeń lokalizacji siedlisk jeży na terenie naszej dzielnicy, Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy uprzejmie informuje, że jest już możliwość przekazywania informacji o miejscach bytowania zauważonych ssaków do Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115, poprzez wszystkie dostępne kanały komunikacji” – czytamy w komunikacie.  

Uzgodnienia w sprawie siedlisk jeży w dzielnicy przeprowadzono z Biurem Administracji i Spraw Obywatelskich Urzędu m.st. Warszawy. Co ustalono? Jeśli mieszkańcy zgłoszą sprawę telefonicznie poprzez Miejskie Centrum Kontaktu Warszawa 19115, konsultanci przyjmą informację jako wolny wniosek opisany „Ursynów – jeże”.

W przypadku wyboru przez mieszkańca aplikacji mobilnej lub portalu do kontaktu z Warszawa 19115 należy skorzystać z zakładki „Masz pomysł”, z tym, że oznaczenia „Ursynów – jeże” zgłaszający musi dokonać samodzielnie.

„Wszystkie tak zgłoszone informacje będą przekazywane przez osoby obsługujące system Warszawa 19115 bezpośrednio do Urzędu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy tak, by docelowo Wydział Ochrony Środowiska mógł stworzyć bazę lokalizacji siedlisk jeży na terenie dzielnicy” – informuje Urząd Dzielnicy Ursynów.

Więcej informacji TU.

JK