och teatr - Bezpłatne spotkania ze sztuką przy Grójeckiej! Och-Teatr zaprasza przez cały sierpień

Codziennie przez cały sierpień warszawiacy mogą skorzystać z wyjątkowej oferty Och-Teatru. Na scenie Och-Grójecka 65 wystawione zostaną spektakle plenerowe, które mieszkańcy stolicy obejrzą bezpłatnie! Dziś o 17.00 kolejna porcja artystycznych doznań przy Grójeckiej!

Za nami przedstawienia, które wystawione zostały na Placu Konstytucji przez Teatr Polonia. Teraz zapraszamy na scenę Och-Grójecka 65 przed Och-Teatrem. Spektakle plenerowe grane będą przez cały sierpień do 25.08 [z wyłączeniem 15.08].

Na wszystkie spektakle plenerowe wstęp wolny! Zapraszamy na:

– JAŚ I MAŁGOSIA

Och-Grójecka 65 | 9-11.08, godz. 17:00

„Każda historia ma swój początek… i koniec, oczywiście. A skoro każdy koniec to nowy początek – to co stało się z Wilkiem, który chciał przedwcześnie skończyć historię Czerwonego Kapturka i jej Babci? Kim została Czerwony Kapturek kiedy dorosła? I co mają z nimi wspólnego Jaś i Małgosia? Na wszystkie podobne pytania, i jeszcze wiele innych, wspólnie z dziecięcą widownią spróbuje odpowiedzieć Grupa Dochodzeniowa. Z energią i radością wciągając widownię w każdym wieku do wspólnej, interaktywnej zabawy, młodzi aktorzy przypomną wspaniałą, tradycyjną bajkę o w błyskotliwym opracowaniu Jana Brzechwy. Przeżywając przygody razem z Jasiem i Małgosią, słuchając pięknych piosenek i pomagając bohaterom w wybrnięciu z opresji, młodzi widzowie nauczą się zgodnej współpracy, budowania zaufania, czy rozpoznawania niebezpieczeństwa. A wszystko to w rodzinnej, pełnej radości atmosferze!”

Spektakl powstał we współpracy z Grupą Dochodzeniową.

– 2 000 000 KROKÓW

Och-Grójecka 65 | 12-14.08, godz. 17:00

„Była sobie dziewczynka. Ani mała ani duża – w sam raz. Tak jej się przynajmniej wydawało. Miała na imię Lidka i bardzo tego imienia nie lubiła. Nie lubiła też zup, deszczu i szurających kapci swojego nieco zwariowanego dziadka. Nie lubiła kiedy ciągle sprawdzał pogodę, chociaż nigdy nigdzie nie wychodził. Ale najbardziej nie lubiła kiedy jej mama wyjeżdżała. Lubiła za to, kiedy mama wracała. Najpierw raz na miesiąc, później raz na dwa miesiące, a w końcu tylko na święta. Lubiła myśleć o mamie przed snem, a potem śnić o niej i budzić się z myślą, że jest obok. Ale mama była w Bergamo, we Włoszech, dwa miliony kroków stąd”.

– PRZEBIERANKI

„Rodziców z dziećmi w wieku 1–3 lat zapraszamy serdecznie na nieprezentowany dotąd w Warszawie inicjacyjne, zapraszające małego widza do odkrywania własnego ciała oraz do odkrywania rzeczy, ubrań, które na różne części ciała można zakładać”.

Och-Grójecka 65 | 16.08, godz. 17:00

Och-Grójecka 65 | 17-18.08, godz. 11:00 i 17:00

– FLAMENCO NAMIĘTNIE

Och-Grójecka 65 | 19-25.08, godz. 17:00

„Spektakl opowiadający w prosty sposób o uczuciach i wielkich ludzkich namiętnościach. Tekst jest jedynie punktem wyjścia i wprowadza nas do pełnego pasji świata FLAMENCO, gdzie taniec, śpiew, rytm i dźwięki gitary opowiadają o najgłębszych ludzkich emocjach – od bólu i rozpaczy po niewypowiedzianą radość”.

Więcej o wydarzeniu przeczytacie TU.

JK