korwin - KONKURS! Zroastuj Korwina, wygraj PPV

Tak jak zapowiadaliśmy, mamy do rozdania 10 dostępów do transmisji PayPerView „Roastu Janusza Korwin-Mikkego”. Aby wziąć udział w konkursie, należy zroastować Janusza Korwin-Mikkego na Facebooku (https://www.facebook.com/WirtualnaWWA) lub Twitterze (https://twitter.com/WirtualnaWwa) pod naszym wpisem z tym artykułem, w nie więcej niż 476 znakach (ze spacjami włącznie). W konkursie będą brane pod uwagę tylko komentarze z hasztagiem #konkurs. Szczegółowe zasady konkursu znajdują się poniżej.

Zasady konkursu:

1. Konkurs organizowany jest przez WirtualnaWarszawa.com

2. Nagrodą w konkursie jest 10 dostępów do transmisji PPV wydarzenia „Roast Janusza Korwin-Mikkego” – po jednym na każdego zwycięzcę.

3. Konkursowe komentarze należy umieścić nie później niż 47,6 godzin (47 godzin i 36 minut) po pojawieniu się posta na profilu Wirtualnej Warszawy.

4. Tekst (nie licząc hasztaga) konkursowego komentarza powinien mieć nie więcej niż 476 znaków (spacje liczone są jako znak).

5. W konkursie brane będą pod uwagę tylko komentarze z hasztagiem #konkurs

6. W konkursie nie będą brane pod uwagę komentarze zawierające wulgaryzmy

7. Jedna osoba może zamieścić tylko jeden komentarz konkursowy – jeśli zamieści więcej, brany będzie pod uwagę najstarszy

8. Najlepsze komentarze zostaną wybrane przez redakcję WirtualnaWarszawa.com w ciągu 24h od czasu zamknięcia zgłaszania konkursowych komentarzy.

9. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na WirtualnaWarszawa.com, redakcja skontaktuje się ze zwycięzcami poprzez strony, na których umieszczane były zwycięskie komentarze.