rower sukienka - Miejski Serwis Rowerowy na Ząbkowskiej

Ruszył kolejny sezon Miejskiego Serwisu Rowerowego. W ubiegłym roku serwisanci służyli swoją wiedzą i umiejętnościami na plaży Poniatówka, gdzie z ich usług skorzystało ponad 600 osób. W tym roku drobnych napraw zupełnie bezpłatnie dokonacie na ul. Ząbkowskiej.

Miejski Serwis Rowerowy będzie czynny w weekendy do końca wakacji, a także w czwartek —15 sierpnia, od godziny 10.00 do godziny 18.00. Tegoroczne hasło, przyświecające serwisantom, brzmi:  „Naprawiaj – nie wyrzucaj”.

W najbliższy weekend (6 i 7 lipca)  z pomocy rowerowych specjalistów skorzystacie na ul. Ząbkowskiej, w ramach festiwalu Otwarta Ząbkowska. Jeśli punkt będzie cieszył się dużym zainteresowaniem, ta lokalizacja nie ulegnie zmianie do końca wakacji.

W serwisie dokonacie drobnych napraw oraz poszerzycie swoją wiedzę z zakresu obsługi rowerów. Bezpłatna naprawa jednośladów obejmuje m.in.: kontrolę i regulację roweru, sprawdzenie i uzupełnienie ciśnienia w kołach, załatanie i wymianę dętki, regulacje hamulców i przerzutek, kontrolę luz łożysk oraz montaż akcesoriów rowerowych. W namiocie serwisowym otrzymacie również porady i wskazówki związane z codzienną obsługą rowerów oraz wykrywaniem usterek.

Projekt koordynuje Biuro Mobilności i Transportu Urzędu m.st. Warszawy.

Więcej o akcji przeczytacie TU.

JK