kot - Ochota na Kota. Bezpłatne czipowanie kotów

Czipowanie to doskonała metoda zapobiegania bezdomności zwierząt umożliwiająca szybkie ustalenie właściciela zwierzęcia. Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego kota poprzez jego identyfikację na wypadek zaginięcia lub kradzieży, będziesz mógł to zrobić zupełnie bezpłatnie jeszcze w czerwcu w punkcie Ochota na Kota. Poznaj szczegóły.

Bezpłatne czipowanie kotów zaplanowano na 16 czerwca br. w punkcie Ochota na Kota przy ul. Grójeckiej 79. To doskonała wiadomość dla właścicieli czworonogów, którzy jeszcze nie zabezpieczyli się na wypadek kradzieży zwierzęcia, jego zaginięcia podczas eskapad po mieście lub planują podróżowanie ze zwierzęciem po krajach Unii Europejskiej [elektroniczne oznakowanie jest wymogiem do podróży ze zwierzęciem].

Zabieg czipowania polega na wszczepieniu pod skórę mikroprocesora z numerem identyfikującym zwierzę. Mikroskopijne urządzenie wprowadza się w szyję lub między łopatki. Jak zapewniają specjaliści, zabieg jest prawie bezbolesny, a zwierzę reaguje jak przy zwykłym zastrzyku.

Czipowanie w punkcie Ochota na Kota odbywać się będzie 16 czerwca w godz. 12.00–15.00, a w godz. 12.00–14.00 dyżurować będzie behawiorystka, która chętnie podzieli się swoją wiedzą na temat kotów.

JK