fot. ALDI Polska koncept ANIKo 4 - Otwarcie pierwszego sklepu ALDI w Starej Iwicznej

W środę, 4 września nastąpiło oficjalne otwarcie sklepu ALDI w Starej Iwicznej w N-Parku przy ulicy Nowej 4B. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji, m.in. festiwal grillowy, kącik animacyjny dla najmłodszych, degustacje flagowych produktów ALDI czy liczne promocje sięgające nawet 50%. Świętowanie z licznymi atrakcjami zaplanowano na 3 dni. Sprawdźcie, co czeka na Was dziś. Łączna powierzchnia nowego sklepu wynosi około 1 400 m2.

Cieszymy się z premiery marki ALDI w N-Parku w Starej Iwicznej, liczymy na to, że staniemy się sklepem codziennych zakupów dla mieszkańców okolicznych osiedli, a także dla klientów N-Parku, którzy zgłaszali zapotrzebowanie w tym miejscu na dyskont spożywczy, by przy okazji odwiedzin centrum handlowego dokonać też zakupów spożywczych – komentuje Maria Rutkowska, Kierownik Ekspansji ALDI.

Dokładnie 4 września przed nowo otwartym sklepem klienci mogli wziąć udział w festiwalu grillowym. W sklepie czekały na nich również degustacje świeżych produktów. Jednocześnie mogli skorzystać z promocji cenowych wynoszących nawet 50%, a także otrzymali upominki firmowe. Dla dzieci uruchomiona została specjalna strefa z animacjami: malowaniem buziek oraz balonowym zoo.

W czwartek na klientów czekały degustacje asortymentu świeżego, w tym pieczywa, owoców i warzyw. W tym dniu sieć przewidziała dedykowaną promocję – 20 % zniżki na pieczywo wypiekane na miejscu.

fot. ALDI Polska koncept ANIKo 5 - Otwarcie pierwszego sklepu ALDI w Starej Iwicznej

Piątek, 6 września jest dniem dla rodzin z atrakcjami takimi jak malowanie buziek i balonowe zoo, stanowisko kreatywne, a także degustacja słodyczy, soków i napoi. Ponad 50 artykułów dla dzieci będzie można w tym dniu nabyć 20 % taniej.

Wnętrze sklepu zostało zaprojektowane w oparciu o nowy koncept wizualny, gwarantujący intuicyjne zakupy w przyjaznym otoczeniu. Jego motywem przewodnim jest świeżość, zarówno pod kątem zaaranżowania przestrzeni, jak i asortymentu i jego ekspozycji. Sieć zadbała o oznaczenia, umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów, nowoczesny design i przestronność nowego sklepu. W trakcie zakupów na klientów czekają liczne udogodnienia, jak np. krajalnica do chleba czy małe wózki dla dzieci, a także pokój matki z dzieckiem czy toaleta dla klientów.

Godziny otwarcia sklepu od poniedziałku do soboty to 700-2100, a w niedziele handlowe 900-1900.
Na potrzeby nowego sklepu sieć zatrudniła kilkunastu pracowników.

Sieć dyskontów ALDI 2. września rozpoczęła ogólnopolską kampanię marketingową pod hasłem RAZ ALDI, ZAWSZE ALDI, będącym jednocześnie nowym sloganem marki. Bohaterami kampanii są wybrane produkty marki własnej z różnych kategorii asortymentowych. Kampania swoim zasięgiem obejmuje prasę, radio oraz internet i będzie  składała się z kilku  odsłon. Więcej o kampanii na www.zawszealdi.pl


ALDI to międzynarodowa sieć dyskontów, posiadająca głównie na zachodzie i południu Polski 133 sklepy i zatrudniająca niemal 2500 pracowników. Jest jedną z wiodących firm handlowych w Europie. Strategia ALDI to wyselekcjonowany asortyment wysokiej jakości w dobrej cenie. Oprócz dostarczania klientom produktów wysokiej jakości w dobrej cenie, spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „RAZ ALDI, ZAWSZE ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

__

N-Parki to format obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodne zakupy codzienne blisko domu, w centrach miast do 100 tys. mieszkańców i dużych osiedli mieszkaniowych aglomeracji. N-Parki oferują optymalny mix asortymentu w kluczowych kategoriach: od artykułów spożywczych, zdrowie i uroda, poprzez modę rodzinną, akcesoria, hobby, elektronikę, po usługi i gastronomię. Inwestorem i właścicielem N-Parków jest firma Napollo, która rozwija ten format w całym kraju.

Informacja prasowa