woda basen - Park Wodny Moczydło. Już jutro wielkie otwarcie!

W sobotę, 15 czerwca, wszystkich miłośników miejskich kąpielisk zapraszamy na uroczyste otwarcie Parku Wodnego Moczydło. Tego dnia zmodernizowany obiekt przy Górczewskiej zachwyci najbardziej wymagających warszawiaków. I choć główną atrakcją będą oczywiście nowoczesne baseny, to przygotujcie się również na pokazy kajakowe, trening z siatkarzem ONICO Warszawa oraz liczne warsztaty dla najmłodszych.

Długo wyczekiwany przez mieszkańców stolicy obiekt nareszcie otworzy swoje podwoje. Otwarcie Parku Wodnego Moczydło zaplanowano w sobotę w godzinach 12.00-16.00. Tego dnia o atrakcje zadba Aktywna Warszawa.

W programie m.in. „kącik małego architekta, strefa robienia bransoletek i koralików, pokazy wielkich baniek mydlanych i nielimitowany popcorn w strefie relaksu. W basenie sportowym pokazy kajakowe, a na boisku do siatkówki trening z siatkarzem ONICO Warszawa. Będzie można również spotkać drużynę footballu amerykańskiego Warsaw Mets oraz wykazać się umiejętnościami na torze sprawnościowym do piłki nożnej. Nie zabraknie również aktywności dla dorosłych – pokazy zumby i zajęcia w wodzie”.

W dniu otwarcia dzieci do ukończenia 13. roku życia wejdą do parku wodnego za złotówkę (weryfikacja na podstawie legitymacji szkolnej), dzieci do 4. roku życia nie płacą za wstęp.

Więcej informacji o nowym obiekcie znajdziecie TU.

JK