Helios PLAYMOBIL - „Playmobil. Film” od dziś w kinach Helios!

Zabawki ze świata PLAYMOBIL® po raz pierwszy w historii wystąpią na wielkim ekranie! Od dziś można je będzie oglądać w pełnometrażowej fantastycznej animacji dla całej rodziny – „Playmobil. Film”. Sieć kin Helios zaprasza na premierowe pokazy!

Charlie wciąż zadręcza siostrę Marlę opowieściami o fantastycznej krainie, w której mieszkają ludziki PLAYMOBIL. Jednak dziewczynka traktuje je wyłącznie jako wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy za sprawą tajemniczego portalu Marla wraz z bratem przenosi się do świata zabawek i zostaje przemieniona w… figurkę PLAYMOBIL. Ale to nie koniec kłopotów! Kiedy podstępny Cesarz Maximus zleca porwanie Charliego, Marla rusza chłopcu na ratunek. Aby go ocalić, będzie musiała połączyć siły ze zwariowanym kierowcą ciężarówki Delem, agentem specjalnym Rexem Dasherem i supernowoczesnym robotem Mikrobotem. W trakcie wędrówki przez zdumiewający świat zestawów PLAYMOBIL, bohaterowie przeżyją masę przygód, a także spotkają wielu przyjaciół i wrogów – od kowbojów, przez walecznych wikingów, aż po rozśpiewaną Wróżkę Chrzestną.

W polskiej wersji dubbingowej widzowie usłyszą m.in. Julię Kamińską, Marcina Dorocińskiego, Jarosława Boberka, Tomasza Karolaka oraz… Beatę Kozidrak! Tego tytułu nie można przegapić. 

Ta porywająca przygoda czeka na widzów we wszystkich kinach Helios. Jak się okazuje wszystko jest możliwe, trzeba tylko w to uwierzyć. Szczegóły oraz bilety dostępne są pod adresem: www.helios.pl/playmobil.  

 

Informacja prasowa