Ursus - Remonty w Ursusie. Pierwsze utrudnienia komunikacyjne już dziś

Mieszkańcy Ursusa muszą uzbroić się w cierpliwość w związku z zaplanowanymi w najbliższych dniach pracami na terenie dzielnicy. W zamian otrzymają nową jezdnię ul. Czerwona Droga oraz sieć wodociągową na ul. Ryżowej. Poznajcie szczegóły objazdów.

Dziś, 10 czerwca zostaną wprowadzone zmiany w ruchu na dwóch ulicach Ursusa. W związku z budową sieci wodociągowej zwężona będzie ul. Ryżowa, pomiędzy ul. Dzieci Warszawy i A. Prystora. Na zwężonym odcinku będzie obowiązywał jeden kierunek ruchu – w stronę ul. Dzieci Warszawy. Objazd w przeciwnym kierunku będzie prowadził ulicami Skoroszewska – A. Prystora. Autobusy linii 178 i 207 pojadą objazdem ulicami Dzieci Warszawy i Skoroszewską. Prace powinny zakończyć się 16 czerwca.

Również dziś rozpocznie się remont jezdni ul. Czerwona Droga. Z tego powodu zamknięty dla ruchu będzie odcinek od ul. Orłów Piastowskich do Wolności. Zamknięty odcinek ulicy można ominąć, jadąc ulicami E. Rakuszanki – Warszawska – K. Gierdziejewskiego. Autobusy linii 177 pojadą prosto ul. K. Gierdziejewskiego. Prace zakończą się 12 czerwca.

zdj. UM Warszawa

JK