rower sukienka - Rower cargo. Bezpłatna wypożyczalnia w Galerii Północnej

Planujesz przewieźć książki, wybierasz się na większe zakupy, a może chcesz sprawić frajdę swoim dzieciom, zabierając je na wycieczkę? Bez względu na to, jaki jest cel Twojej podróży, możesz skorzystać z wygodnego środka transportu, jakim jest rower cargo, który przewiezie ładunek o wadze do 100 kg. Bezpłatną wypożyczalnię znajdziesz w Galerii Północnej na Białołęce.

Galeria Północna zlokalizowana na osiedlu Tarchomin na warszawskiej Białołęce, jako pierwsze centrum handlowe w stolicy, umożliwiła swoim klientom nieodpłatne wypożyczenie roweru cargo, czyli roweru wyposażonego w specjalną skrzynię, która przewiezie ładunek nieprzekraczający 100 kg.

Od tej pory przewóz rzeczy może być nie tylko darmowy i przyjemny, ale również proekologiczny! Co więcej, dzięki specjalnym pasom pojazd może posłużyć również do przewiezienia czworga dzieci.

Rower cargo wypożyczycie w Punkcie Informacji zupełnie nieodpłatnie. Wystarczy, że wcześnie zarezerwujecie termin, wysyłając e-mail z pytaniem o dostępność na adres Punktu informacji: informacja@galeriapolnocna.pl. Po otrzymaniu potwierdzenia, na miejscu należy wypełnić kwestionariusz, do którego niezbędny będzie dowód tożsamości, numer kontaktowy oraz planowany czas wypożyczenia, nieprzekraczający 24 godzin.

Więcej o rowerach cargo przeczytacie TU.

JK