pociag rower - „Rower za złotówkę z PKP Intercity”, czyli przewieź rower pociągiem za symboliczną kwotę

PKP Intercity przygotowało specjalną ofertę dla rowerzystów. Za symboliczną złotówkę będziecie mogli przewieźć rower we wszystkich dostosowanych do tego pociągach Twoich Linii Kolejowych (TLK), InterCity (IC), Express InterCity (EIC) lub Express InterCity Premium (EIP).

Propozycja jak najbardziej powinna przypaść do gustu wszystkim cyklistom, niestety problem polega na tym, że akcja jest czasowa, co więcej trwa bardzo krótko.

Akcja „Rower za złotówkę z PKP Intercity” odbędzie się w dniach 16 – 22 września br. W pociągach będzie można przewieźć rowery za symboliczną złotówkę, bez względu na długość pokonywanej trasy. W ten sposób przewoźnik po raz kolejny włącza się w działania w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu (ETZT).

„Bilety promocyjne można już kupić w kasach biletowych, poprzez stronę internetową www.intercity.pl, będzie to także możliwe u konduktora w składach TLK, IC i EIC. Będą one ważne jedynie na przewóz roweru w pociągu, na który zostaną wydane. Należy także pamiętać, że liczba miejsc na przewóz jednośladów w danym składzie jest ograniczona”.

Więcej o promocyjnych przejazdach dla cyklistów przeczytacie TU.

JK