portert.2 - ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

Dziś publikujemy komunikat Komendy Rejonowej Policji III, dotyczący śledztwa w sprawie wymuszenia innej czynności seksualnej na terenie dzielnicy Ochota. Na podstawie zeznań pokrzywdzonej stworzono portret pamięciowy sprawcy. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości i/lub miejsca pobytu sportretowanego mężczyzny. O kontakt proszone są również wszystkie osoby, które posiadają informacje na temat zdarzenia, jakie miało miejsce 9 sierpnia ok. godz. 19.00 w bloku przy ul. Korotyńskiego.

Policjanci z Ochoty pod nadzorem prokuratury prowadzą śledztwo w sprawie wymuszenia innej czynności seksualnej. W toku postępowania sporządzono portret pamięciowy sprawcy. Funkcjonariusze zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu proszą o kontakt wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego lub posiadają informacje na temat tego zdarzenia.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu na Ochocie prowadzą pod nadzorem prokuratury śledztwo w sprawie wymuszenia innej czynności seksualnej. Zdarzenie miało miejsce 9 sierpnia 2019 roku w godz. 19:00-19:15 na klatce schodowej bloku przy ulicy Korotyńskiego w Warszawie.

W toku prowadzonego postępowania sporządzono portret pamięciowy sprawcy tego przestępstwa.

portert.2 - ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

Rysopis mężczyzny: wiek około 35 lat, wzrost około 180 cm., szczupła budowa ciała, ciemne włosy, wyraziste kości jarzmowe oraz linie szczęki. Ubrany był w krótkie spodnie jeansowe, koszulę z krótkim rękawem, na głowie miał czapkę z daszkiem koloru czerwonego.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę prezentowanego na portrecie pamięciowym proszeni są o kontakt z policjantami z Ochoty pod numerami telefonów (22) 603-93-50 lub (22) 603-93-51. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

 

„NAPADŁ NA DZIEWCZYNĘ W BIAŁY DZIEŃ”. W OKOLICACH KOROTYŃSKIEGO GRASUJE GWAŁCICIEL?

JK