stalowa art - Sześć galerii, jeden kierunek. Stalowa Art. Weekend 2019

Październik za pasem, więc nich Was nie dziwi, że już teraz przygotowujemy się do fantastycznego wydarzenia zaplanowanego właśnie na ten miesiąc. Wszystkich miłośników sztuki zachęcamy do zarezerwowania sobie czasu 19 i 20 października. Zapraszamy na ul. Stalową, by wspólnie celebrować sztukę i kulturę. Poznajcie szczegóły.

Stalowa Art. Weekend 2019 zapowiada się niezwykle interesująco. Wydarzenie nie bez powodu zaplanowane zostało na jednej z głównych ulic Nowej Pragi. Współcześnie Stalowa jest przecież miejscem, które z powodzeniem upodobali sobie twórcy klimatycznych knajpek, nietuzinkowych pracowni artystycznych czy galerii sztuki.

– Wydarzenie koncentruje się wokół sztuki – czytamy na stronie organizatorów. – Jego główną osią są galerie i ich artystyczny program. Dodatkowo otwarte będą pracownie artystyczne i lokale gastronomiczne znajdujące się na ulicy Stalowej. To świetna okazja do spotkań i rozmów z tworzącymi w okolicy artystami –. 

W każdej z galerii oprócz wystawy odbędą się wydarzenia towarzyszące (m.in. performance, spotkania z artystami). Nie zabraknie też koncertów, projekcji filmów czy spacerów z przewodnikiem. Do zobaczenia na Stalowej 19 i 20 października.

Więcej szczegółów wkrótce TU.

JK