teledysk kamera - Tworzysz teledyski? Zaprezentuj je podczas Międzynarodowego Konkursu Krótkometrażowych Filmów Fabularnych Cinemaforum

Do 18 października można zgłaszać teledyski do udziału w 8. Pokazie Niezależnych Teledysków w ramach Międzynarodowego Konkursu Krótkometrażowych Filmów Fabularnych festiwalu Cinemaforum. Poznajcie szczegóły.

„W dniach 6-10 listopada w Warszawie odbędzie się 18. edycja jednego z najciekawszych wydarzeń filmowych prezentujących krótkometrażowe produkcje z całego świata” – informuje Cinemaforum i zachęca do udziału twórców promujących polskie teledyski.

W pokazie zaprezentowane zostaną zarówno profesjonalne produkcje filmowe, jak i te wykonane samodzielnie, niekomercyjnie. Przedstaw swoją formę kreacji w teledysku, zaprezentuj elementy fabularne, animowane lub eksperymentalne i wyślij swój materiał (upload pliku w dobrej jakości, ale do 4 GB max.), do 18 października przed wetransfer. Dołącz kilka słów na temat twórców filmu oraz autorów i wykonawców utworu na adres: marta.karnkowska@filmforum.pl. O tym, czy zakwalifikowałeś się do pokazu dowiesz się 28 października.

„Idea, która przyświeca tej imprezie zakłada, że dla teledysków nieprofesjonalnych, amatorskich, offowych zawsze będzie miejsce w programie”. Wstęp na projekcje i pokazy jest bezpłatny.

Pokaz organizuje i kwalifikacji teledysków dokonuje co roku Marta Karnkowska.

Kontakt:

marta.karnkowska@filmforum.pl

Więcej o pokazie TU.

JK