budowa 1 - Utrudnienia od Traktu Lubelskiego do węzła z POW

Trwa przebudowa ulicy Wał Miedzeszyński na odcinku od Traktu Lubelskiego do węzła z południową obwodnicą Warszawy. Od środy nieprzejezdne jest bezpośrednie połączenie ul. Wał Miedzeszyński z ul. Strzygłowską. Sprawdźcie, o jakich jeszcze zmianach poinformował Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w związku z trwającą przebudową.

Bezpośrednie połączenie ul. Wał Miedzeszyński z ul. Strzygłowską zamknięte zostało w środę. Nieprzejezdna stała się zachodnia strona ulicy. Obecnie wjazd i wyjazd z ulicy jest możliwy jedynie poprzez drogę serwisową, dochodzącą do jezdni głównej ul. Wał Miedzeszyński w rejonie stacji paliw.

W kolejnych dniach, ok. 18 września wykonawca planuje przełożyć ruch na nowo wybudowaną jezdnię zachodnią na odcinku od stacji paliw do ul. Sitowie. To jednak nie koniec zmian. Pod koniec października otwarty dla ruchu ma zostać odcinek nowej jezdni od ronda na skrzyżowaniu z ul. Trakt Lubelski do stacji paliw. W tym czasie zaplanowano rozbiórkę obecnie użytkowanej jezdni oraz rozpoczęcie kolejnego etapu przebudowy. Zakończenie inwestycji planowane jest na maj 2020 r.

Więcej informacji TU.

JK