projekt warszawa - Warszawiacy nie stracili seta w Bydgoszczy

Warszawiacy nie stracili seta w Bydgoszczy. Siatkarze Projektu Warszawa pokonali 3:0 w Bydgoszczy BKS Visłę w ramach drugiej kolejki Plus Ligi. W tabeli wicemistrzowie Polski z kompletem puntów są na drugim miejscu. Grobelny MPV.

Pierwsze dwa sety trwały równo dwadzieścia siedem minut, ale ostatnia część meczu, w której gospodarze zdołali zdobyć raptem trzynaście punktów odbyła się w dwadzieścia dwie minuty. W trzecim secie Andrea Anastasi zmienił rozgrywającego. Miejsce Antoine Brizarda zajął Michał Kozłowski. Najlepszym punktującym oraz najlepszym zawodnikiem meczu był Igor Grobelny, który tego dnia zdobył ich szesnaście. Przyjmujący wicemistrzów Polski również najwięcej zdobył punktów w serwisie. 26-latek zdobył trzy asy!

W następnej serii spotkań Warszawiacy podejmować będą MKS Ślepsk Malow Suwałki (w poniedziałek o godzinie 17:30). Klub z Bieguna Północy w ostatniej kolejce sensacyjnie wygrał 3:1 w Rzeszowie z Resovią. Dla beniaminka rozgrywek było to pierwsze spotkanie, ponieważ mecz z ZAKSĄ w ramach pierwszej kolejki zostało przełożone.