Metro 2.3 - WYPADEK W METRZE. WARSZAWA SPARALIŻOWANA

Stacja Metro „Centrum” została ewakuowana. Przez najbliższe kilka godzin pociągi w kierunku Kabat nie będą kursowały. O godzinie 11.15 w Centrum Warszawy doszło do wypadku.

Z informacji jakie uzyskaliśmy od służb, które zjawiły się na  miejscu zdarzenia wynika, że kolejna osoba znalazła się pod kołami pociągu warszawskiego metra. Na tę chwilę policja ustala, czy było to celowe działanie, czy nieszczęśliwy wypadek. Nie byliśmy w stanie ustalić płci osoby poszkodowanej, nie można także jednoznacznie stwierdzić czy dana osoba nie żyje. Na zamieszczonej przez nas fotorelacji widać pękniętą szybę czoła pociągu.

Metro 4.5 300x185 - WYPADEK W METRZE. WARSZAWA SPARALIŻOWANA

Na miejscu zjawiła się straż pożarna, karetka i wspomniana wcześniej policja. W ewakuacji pasażerów pociągu wzięli udział prasownicy Straży Metra Warszawskiego. Przed wejściem do stacji metra, na słynnej „patelni” zgromadzeni dookoła gapie dopytywali służb o to, co się wydarzyło i jak długo potrwa paraliż metra. Najprawdopodobniej kursowanie metra zostanie wznowione dopiero w godzinach wieczornych. O szczegółach zdarzenia policja poinformuje warszawiaków w oficjalnym komunikacie.

Metro 1 300x225 - WYPADEK W METRZE. WARSZAWA SPARALIŻOWANA