Legia lipiec 2019 - Zwycięski remis

Legia Warszawa bezbramkowo zremisowała w Finlandii z KuPS i awansowała do III rundy eliminacji Ligi Europy. Tydzień temu przy Łazienkowskiej wicemistrzowie Polski wygrali 1:0.

Legioniści ten mecz mogli wygrać, ale cztery minuty przed końcem meczu Sandro Kulenović nie wykorzystał rzutu karnego. Podopieczni Aleksandra Vukovicia w kolejnej rundzie zagrają z greckim PAE Atromitosem, który wyeliminował słowacki DAC Dunajska Streda. W 66. minucie urazu nabawił się Remy i opuścił boisko. Na ten moment nie wiadomo jak długo będzie pauzował Francuz. Więcej o meczu już niebawem porozmawiam na naszym kanale YouTube z dwoma dziennikarzami sportowymi.

01.08.2019, godz. 18:00
KuPS Kuopio – Legia Warszawa 0:0
żółte kartki: Rangel, Ilmari Niskanen – Dominik Nagy, William Remy

skład Legii: Legia: Majecki – Vesović, Remyl(66 Lewczuk), Jędrzejczyk, Rocha – Novikovas, Gwilia, Carlitos (61 Antolić), Martins, Nagyl (90 Jodłowiec) – Kulenović.

kamil 150x150 - Zwycięski remis